TheCelebrityHomes

Dekorasyon

The Celebrity Homes, yayın hayatına 2016 senesinde başladı. İç mimari yeniliklerden haberdar olmak isteyenler için önemli bir kaynak olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda en son dekorasyon trendlerine yönelik özgün içerikler paylaşmaktadır.

Neden The Celebrity Homes?

Yaşam alanlarınızın daha kaliteli ve lüks olmasını sağlayacak pratik fikirler The Celebrity Homes ekibi tarafından sizlere sunulmaktadır. En iyi mobilya tasarımcıları tarafından imal edilen aksesuar ve mobilyalar, doğru dekorasyon için uygulanması gereken iç mimari kurallar, değişik dekorasyon tarzlarıyla yeniliklere açık kişiler için kaleme alınan birçok içerik… Hepsi, hayat estetiği için!

En kapsamlı dekorasyon dergisi!

The Celebrity Homes, dekorasyona dair yanlış bilinen veya bilinmeyen birçok şeyi aktararak, eviniz için daha doğru kararlar vermenizi sağlayacaktır. Bu yönüyle dekorasyon alanındaki en kapsamlı online dergi olma iddiasına sahiptir. Banyo, mutfak, oturma odası, yatak odası ve daha farklı alanlara dair en çarpıcı dekorasyon fikirlerini ve bilgilerini yalnızca The Celebrity Homes’da bulabilirsiniz.